MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6866444
nr 686 6444
Byrå
MED SKRIVSKIVA, Georg III, Mahogny, längd: 85, djup: 54, höjd: 92
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 mars 2011
14/3 15:50:39
14/3 15:53:58